Jednorázové výrobky

M+W Rukavice

M+W Rukavice Medical Latex jsou nesterilní latexové vyšetřovací rukavice. Velmi vysoký komfort při nošení, obzvlášť tenké, ale pevné a odolné. Pudrované, nepudrované.

M+W Rukavice Vinyl jsou nesterilní, lehce pudrované i nepudrované vinylové rukavice, pevné, bez švů, krémově bílé, dobrý anatomický tvar.

M+W Rukavice Medical Nitril jsou nitrilové rukavice bez pudru. Příjemné na nošení, se speciálním povrchem, kulatými okraji Hypoalergenní. Balení obsahuje 100ks

Přejít do e-shopu

M+W Savky

M+W Savky jsou flexibilní jednorázové savky se snímatelným uzávěrem, délka 13cm.

Přejít do e-shopu

M+W Ústenky

M+W Ústenka Medical bez latexu je s elastickým poutkem za ucho, s nosním třmínkem bez niklu, 3-vrstvé filtrační médium bez skelných vláken, výkon filtru minimálně 99% (filtr Melt Blown), vysoký komfort při nošení, malý odpor proti dýchání. K dispozici modré, zelené, bílé.

M+W Ústenka Basic vázací je s úvazky, se zabudovaným nosním třmínkem (bez niklu), 3-vrstvé filtrační médium bez skelných vláken, výkon bakteriálního filtru 98%. K dispozici bílé, modré, zelené.

Přejít do e-shopu

M+W Roušky Professional

M+W Roušky Professional jsou skládané ochranné roušky pro pacienta ze 2 vrstev papíru s polyetylenovou fólií pro rychlou absorbci vlhkosti a vodotěsnost. Rozměr 48 x 33 cm. Baleno á 500ks, barvy bílá, aqua, tm.modrá, oranžová.

Přejít do e-shopu

M+W Kelímky

M+W Kelímky jsou plastové kelímky na vyplachování úst o obsahu 180 ml, výšce 8,3 cm, horní průměr 7 cm, dolní průměr 4,7 cm. K dispozici v barvě: bílá, kobaltově modrá, svěží zelená, žlutá, oranžová, červená, fialová a mix barev (bez bílé).

Přejít do e-shopu