Otiskování / Algináty

M+W Algicit Dimension

Algicit Dimension je Alginátová otiskovací hmota, normálně tuhnoucí. Modrá barva, mátová příchuť. Rozměrová stabilita 100 hodin.
Algicit color Dimension je a alginát se změnou barvy. Normálně tuhnoucí, mátová příchuť. Čas míchání 45 s – fialová barva, čas zpracování 1 min 45s – růžová barva, čas tuhnutí v ústech 30 s – bílá barva.
Algicit quick Dimension je rychle tuhnoucí alginátová otiskovací hmota, rozměrová stabilita 100 hod. Čas míchání cca 45 s, příprava na otisk cca 1 min. 30 s, tuhnutí v ústech 30 s. Modrá barva, mátová příchuť.
Algicit Dimension Ortho je alginátová otiskovací hmota určená speciálně pro ortodoncii. Vysoká pevnost a pružnost v tahu, lehké vyjímání z úst i při obtížném postavení zubů, rozměrově stabilní až 100 hodin. Doba tuhnutí v ústech – 30s. Barevná indikace fialová – růžová – zelená.

Přejít do e-shopu

Otiskování / C-silikony

M+W Sioplast C

Cenově výhodná C-silikonová otiskovací hmota na bázi kondenzačního silikonu. Dodává se jako tmel ve dvou tvrdostech (A-70 nebo A-60) s příchuť lesního ovoce, korekční krém ve třech viskozitách s mátovou příchutí a nebo katalyzátor – pasta nebo tekutina.

Přejít do e-shopu

Otiskování / A-silikony

M+W Sioplast A/AS

Přesná elastomerní otiskovací hmota na bázi vinylpolysiloxanů, adiční (A-silikon), velmi vysoká kvalita za výhodnou cenu! Hmota putty (tuhá konzistence) se dodává v dózách (ruční míchání), hmota light (řídká konzistence) v kartuších. Sioplast A putty je základní otiskovací hmota pro ruční nebo strojové míchání, pomerančová příchuť. Sioplast AS light je otiskovací normálně tuhnoucí hmota v kartuších pro korekční otisky, mátová příchuť. Sioplast AS light fast je otiskovací rychle tuhnoucí hmota v kartuších pro korekční otisky, mátová příchuť. Sioplast AS medium je otiskovací hmota střední konzistence v kartuších pro korekční otisky, mátová příchuť. Sioplast AS mono/A 380 mono je otiskovací hmota střední konzistence v kartuších nebo pro strojové míchání pro monofázové otisky s mátovou příchutí.

Přejít do e-shopu

Otiskování / Registrace skusu

M+W Sioplast BS

A-silikonový materiál na registraci skusu na bázi aditivního vinylpolysiloxanu v kartuších. Rychle tuhnoucí s vysokou / extrémně vysokou konečnou tvrdostí pro pohodlnou aplikaci a přesnou reprodukci situace. M+W Sioplast BS s příchutí jabloka je rychletuhnoucí s konečnou tvrdostí Shore A-95. M+W Sioplast BS x-hart s příchutí lesního ovoce je rychletuhnoucí s konečnou tvrdostí Shore D-45.

Přejít do e-shopu

Míchací kanyly

M+W Míchací kanyly

Míchací kanyly kompatibilní s většinou otiskovacích materiálů v kartuších. Žluté míchací kanyly jsou vhodné pro produkty značky Coltène (Affinis 50 Light, – Regular, – Precious, Magic FoamCord a President 50), Dentsply (Aquasil Ultra light LV, -XLV), Detax (Detaseal hydroflow lite, – Xlite), DMG (Honigum Light, Silagum Light, – Medium, – Mono), 3M (Dimension Garant L, – Quick, Express, – 2 Garant, Imprint II Garant Light, – Regular), Heraeus Kulzer (Flexitime / Variotime Correct-, Light -, Medium Flow, Provil novo C.D. 2 Light, – Medium), Ivoclar Vivadent (Virtual Light, – Extra Light), Kettenbach (Futar Scan, Panasil contact plus x-light, Identium light, Panasil initial contact light/x-light), M+W Dental (Sioplast AS light), Omicron (Betasil light fast, – vary light) a R-Dental (R-SI-LINE MEDIUM/-FS, – LIGHT/-FS/-SH).

Informace o vhodnosti použití dalších míchacích kanyl M+W naleznete v katalogu M+W Dental.

Přejít do e-shopu