Výplně / Kompozita

M+W Permaplast LH Hybrid

M+W Permaplast LH Hybrid je světlem tuhnoucí rtg kontrastní hybridní kompozitní materiál typu small particle pro výplně I. až V. třídy v odstínech VITA. Celkový obsah plniva: 83 hm. %, 75 obj. %. Výhody: nelepí se, vysoká pevnost a odolnost vůči otěru, velmi dobrá barevná stálost, dobrá leštitelnost.

Přejít do e-shopu

M+W Permaplast LH Nano

M+W Permaplast LH Nano je světlem tuhnoucí vysoce leštitelný kompozit s ultrajemným rentgenokontrastním keramickým plnivem (83% hm.%, 75 obj.%). Díky ultrajemnému plnivu je materiál vysoce homogenní, výborně leštitelný, chameleon efekt zajišťuje optimální přizpůsobení výsledného odstínu výplně. Materiál je indikován pro přímé přední a zadní výplně třídy IV, inlaye, onleje a fazety, dostavby, dlahování uvolněných zubů, tvarové a barevné korekce výplní.

Přejít do e-shopu

M+W Permaplast LH Flow

M+W Permaplast LH Flow je hybridní zatékavý kompozit. Světlem tuhnoucí, radiopákní, obsah plniva 55 % hm., 36 obj. %, dodává se v odstínech VITA. Indikace: Pečetění fisur, preventivní výplně na molárech a premolárech, výplně V. třídy dle Blacka (kazy zubních krčků, eroze kořene, klínovité defekty), minimálně invazívní výplně I. a II. třídy dle Blacka v místech bez silného žvýkacího tlaku, minimálně invazívní výplně III. třídy dle Blacka, korekce defektů zubní skloviny, vyblokování podsekřivin, malé úpravy tvaru a odstínu na sklovině.

Přejít do e-shopu

Výplně / Leptací gel a bondy

M+W Big-Etch

Gel s 36% kyselinou fosforečnou na leptání skloviny a dentinu s optimální thixotropií
a tečením. Barva: zelená. Balení obsahuje 50 ml (62 g) zásobní stříkačky, 10× aplikační stříkačky, adaptér pro plnění a 50× aplikační špičky.

Přejít do e-shopu

M+W Permabond

M+W Permabond je světlem tuhnoucí jednosložkový vazebný systém na bázi acetonu pro kompozitní materiály a kompomery. Velmi dobrá smáčivost skloviny a dentinu, vysoké hodnoty vazby.

Přejít do e-shopu

M+W Permabond SE

M+W Permabond SE je světlem tuhnoucí jednosložkový samoleptací vazebný systém na bázi etanolu a vody pro kompozitní materiály a kompomery.

Přejít do e-shopu

Výplně / Aplikační pomůcky

M+W Universal Tips

M+W Universal Tips jsou miniaturní aplikátory (s chomáčky), s ohebným umělohmotným držákem dlouhým 10cm, pro bodově přesnou aplikaci tekutin a gelů (laků, podložek typu liner, leptacích gelů, adheziv). Balení obsahuje 100ks v praktickém kulatém zásobníku.

Přejít do e-shopu

M+W MicroTips

M+W Micro Tips jsou miniaturní aplikátory (s chomáčky) s držákem štětečků MicroTip (umělohmotný držák není sterilizovatelný) pro bodově přesnou aplikaci tekutin a gelů (laky, podložky typu liner, leptací gely, adheziva).

Přejít do e-shopu
Stránka je určena pro odborníky
Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom (a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými i pro případ, že odborníkem nejste.